HP symbol notix sedy-svg

POKUD JSI TADY,

MOŽNÁ NASTAL
ČAS NA ZMĚNU.

#NOTIXTODELAJINAK

DRŽÍME TI MÍSTO!

HR Specialista

Zajímá tě co všechno obnáší nábor nového zaměstnance, jak se tvoří HR procesy a buduje značka firmy? To vše (a spoustu dalšího) máš nyní možnost se naučit - v našem HR týmu v NOTIXu máme místo pro nadšeného HR Specialistu/-tku!

IT Recruiter – interní HR

Do NOTIX HR týmu hledáme posilu, která se bude primárně věnovat recruitmentu, ale zapojí se i do jiných aktivit v rámci HR, back office nebo marketingu.

Vývojář embedded systému s C/C++ (Automotive)

Jsou auta tvoje vášeň? Baví tě programování embedded systémů? A co to spojit a stát se součástí týmu, který do prototypů aut programuje desky plošných spojů, bez kterých by nové funkce neměly šanci? Pak hledáme právě tebe!

C# Developer pro systém 3D měření

Je ti blízká práce s 3D, matematika, algoritmy a programuješ v C#? Chtěl bys pracovat pro firmu, která patří do světové špičky v oboru měřicího a analytikého softwaru pro systémy 3D měření? Jo? Tak čti dál!

Senzorik (Automotive)

Znáš základní principy měření elektrických a neelektrických veličin a zajímá tě obor automotive? Pojď pracovat na pozici Senzorika do oddělení vývoje motorů pro jednoho z největších hráčů v oblasti automotive v ČR!

System Engineer (Linuxák)

Máš chuť se stát součástí rozsáhlého IT v bankovním sektoru, poznat a naučit se procesy? Přidej se do týmu zkušených a pohodových lidí, objev kouzlo zákulisních firemních procesů.

Projektový manažer

Máš v malíku řízení projektů, dodržení termínů je pro tebe samozřejmostí a kopeš za svůj tým první ligu? Zajímá tě svět digitalizace a paperless projeků? Tak čti dál, protože přesně takového projekťáka k nám do NOTIXu hledáme!

Big Data Engineer

Hledáme systémáka, který se nelekne objevovat rozmanitý svět technologií kolem Elastic Stacku. Jsme jedním z mála partnerů Elasticu v ČR a máme přístup k nejzajímavějším materiálům. Čeká na tebe zajímavá práce v oblasti log managementu, auditování a odhalování bezpečnostních rizik.

Milovník motorů

Zajímáš se o auta a chceš vidět nové modely Škoda dříve, než se objeví na internetu? Chceš se podílet na jejich vývoji v moderním prostředí přímo ve vývojovém oddělení automobilky?

Frontend Developer

Náš produkt PowerFLOW už delší dobu volá po novém front-endu. A protože posloucháme, potřebujeme další ruce, které nám s tím pomůžou. Aktuálně nám napadalo pár velkých projektů, takže nudit se společně určitě nebudeme:-).

JAVA Developer – e-Signature!

Hledáme seniorního JAVA developera do našeho týmu PowerFLOW eSignature, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby. Díky našemu produktu mohou naši klienti přejít na paperless office s technologií biometrického podpisu a spravovat si workflow. Zájem o náš produkt na trhu stále roste a proto potřebujeme do týmu nové posily!

Integrační developer

Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? A víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Životně! Pokud znáš pojmy jako API Gateway, SOAP UI, ESB nebo messaging a svět integrace tě baví, určitě se s tebou rádi potkáme, práce v týmu integrace máme spoustu.

Senior IT Analytik

Náš produkt PowerFLOW zajímá čím dál víc klientů, a proto do týmu Business Solutions hledáme další šikovné kolegy, kteří nám pomůžou. Jestli tě baví analýza, nebojíš se zodpovědnosti a je ti blízká oblast digitalizace můžeš to být právě ty!

Devops Engineer

Do našho oddělení Business Solutions hledáme posilu v podobě zkušeného DevOps Engineera se zájmem o moderní technologie v oblasti provozu cloudových řešení, který bude úzce spolupracovat s našim vývojovým týmem.

Test Analytik

Náš produktový tým PowerFLOW hledá další posilu v podobě Test Analytika! Máš zkušenost s psaním testovacích scénářů a nedělá ti problém se z času na čas podílet i na samotném testování? Tak čti dál!

Team Leader

Čekají nás zajímavé projekty v oblasti automatizace procesů pro velké klienty, ale chybí nám někdo, kdo by si vzal pod křídla jeden z našich týmů a nebál se do toho šlápnout naplno!

NENÍ TU TA TVOJE POZICE?

Nevadí, pošli nám tvoji představu a my se ozveme.
Nejednu pozici jsme ušili přímo na míru:-).