HP symbol notix sedy-svg

POKUD JSI TADY,

MOŽNÁ NASTAL
ČAS NA ZMĚNU.

#NOTIXTODELAJINAK

DRŽÍME TI MÍSTO!

IT Analytik/-čka pro mobilní bankovnictví

Chceš se podílet na tvorbě moderní mobilní bankové aplikace? 👨‍💻 Do jednoho z našich zákaznických týmů hledáme IT Analytika/-čku, který/-á bude (mimo jiné) pracovat na analýze use-casů v bankovní aplikaci.

Vývojář embedded systému s C/C++ (Automotive)

Jsou auta tvoje vášeň? Baví tě programování embedded systémů? A co to spojit a stát se součástí týmu, který do prototypů aut programuje desky plošných spojů, bez kterých by nové funkce neměly šanci? Pak hledáme právě tebe!

C# Developer pro systém 3D měření

Je ti blízká práce s 3D, matematika, algoritmy a programuješ v C#? Chtěl bys pracovat pro firmu, která patří do světové špičky v oboru měřicího a analytikého softwaru pro systémy 3D měření? Jo? Tak čti dál!

Senzorik (Automotive)

Znáš základní principy měření elektrických a neelektrických veličin a zajímá tě obor automotive? Pojď pracovat na pozici Senzorika do oddělení vývoje motorů pro jednoho z největších hráčů v oblasti automotive v ČR!

System Engineer (Linuxák)

Máš chuť se stát součástí rozsáhlého IT v bankovním sektoru, poznat a naučit se procesy? Přidej se do týmu zkušených a pohodových lidí, objev kouzlo zákulisních firemních procesů.

Projektový manažer

Máš v malíku řízení projektů, dodržení termínů je pro tebe samozřejmostí a kopeš za svůj tým první ligu? Zajímá tě svět digitalizace a paperless projeků? Tak čti dál, protože přesně takového projekťáka k nám do NOTIXu hledáme!

Big Data Engineer

Hledáme systémáka, který se nelekne objevovat rozmanitý svět technologií kolem Elastic Stacku. Jsme jedním z mála partnerů Elasticu v ČR a máme přístup k nejzajímavějším materiálům. Čeká na tebe zajímavá práce v oblasti log managementu, auditování a odhalování bezpečnostních rizik.

Milovník motorů

Zajímáš se o auta a chceš vidět nové modely Škoda dříve, než se objeví na internetu? Chceš se podílet na jejich vývoji v moderním prostředí přímo ve vývojovém oddělení automobilky?

FE Angular Developer

Máš chuť podílet se na vývoji platformy, díky které mohou naši klienti změnit své prostředí na paperless office? Zajímají tě technologie kolem biometrického a elektronického podpisu a digitální správa BPMN workflow? Do našeho produktového týmu PowerFLOW, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby, hledáme posilu v podobě Angular developera.

JAVA Developer

Hledáme seniorního JAVA developera do našeho týmu PowerFLOW eSignature, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby. Díky našemu produktu mohou naši klienti přejít na paperless office s technologií biometrického podpisu a spravovat si workflow. Zájem o náš produkt na trhu stále roste a proto potřebujeme do týmu nové posily!

Integrační developer

Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? A víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Životně! Pokud znáš pojmy jako API Gateway, SOAP UI, ESB nebo messaging a svět integrace tě baví, určitě se s tebou rádi potkáme, práce v týmu integrace máme spoustu.

Senior IT Analytik

Náš produkt PowerFLOW zajímá čím dál víc klientů, a proto do týmu Business Solutions hledáme další šikovné kolegy, kteří nám pomůžou. Jestli tě baví analýza, nebojíš se zodpovědnosti a je ti blízká oblast digitalizace můžeš to být právě ty!

Devops Engineer

Do našho oddělení Business Solutions hledáme posilu v podobě zkušeného DevOps Engineera se zájmem o moderní technologie v oblasti provozu cloudových řešení, který bude úzce spolupracovat s našim vývojovým týmem.

Test Analytik

Náš produktový tým PowerFLOW hledá další posilu v podobě Test Analytika! Máš zkušenost s psaním testovacích scénářů a nedělá ti problém se z času na čas podílet i na samotném testování? Tak čti dál!

Team Leader

Čekají nás zajímavé projekty v oblasti automatizace procesů pro velké klienty, ale chybí nám někdo, kdo by si vzal pod křídla jeden z našich týmů a nebál se do toho šlápnout naplno!

NENÍ TU TA TVOJE POZICE?

Nevadí, pošli nám tvoji představu a my se ozveme.
Nejednu pozici jsme ušili přímo na míru:-).