HP symbol notix sedy-svg

TOUŽÍŠ TO

S NÁMI

DĚLAT JINAK?

#NOTIXTODELAJINAK

A co k tomu řeknou
naši kolegové?

OD FRONT-ENDU, PŘES UX A UI, AŽ PO VEDENÍ TÝMU

Když jsem hledal novou výzvu a práci, tak na trhu bylo mnoho možností. Já si nakonec, celkem jednoznačně, vybral NOTIX, i když jsem firmu vůbec neznal a nevěděl jsem, do čeho jdu. Nastoupil jsem na pozici leadera front-end týmu na produktu PowerFLOW. To byla výzva, protože produkt byl už tehdy úspěšný, ale i tak na něm bylo mnoho práce, hlavně co se týče UX a UI. Během roku a půl se nám podařilo produkt posunout o míle daleko. Bez schopných lidí v týmu, jejich nasazení a motivace by se to nestalo… Dneska již vedu celý vývojový tým PowerFLOW a jsem hrdý, že mohu spolupracovat (a zároveň vést) s tak zkušenými, přátelskými a zodpovědnými lidmi. Rád vidím když se moje práce a každodenní úsilí proměňuje v něco, co dává smysl… A to se v NOTIXu děje!

Petr Nikolas Prokop

Team Leader

Doskocil M

NOTIX SE DO MĚ
NEBÁL INVESTOVAT.

Po gymplu jsem nevěděl co dál, takže jsem nakonec skončil na ČVUT, kde jsem vystudoval logistiku. Zkusil jsem si ji v rámci stáže, ale nenaplňovalo mě to, protože rád řeším složitější věci. Na pohovor do NOTIXu mě poslal kamarád Ondra a už po pár minutách jsem věděl, že tady chci pracovat. Od začátku jsem se dostal k velkým věcem, kdy mě kolega provázel stavěním infrastruktury a automatizovanými testy. Když jsem cítil, že se už nemám co naučit, posunul jsem se k jinému klientovi, kde jsem se podílel na implementaci našeho produktu PowerFLOW. Optimalizoval jsem exekuci testů, performance testy, čitelnost kódu, reporting, rozšířil jejich framework o testování mobilních aplikací. Dneska předávám své know-how kolegům a buduji strategii automatizace testování produktu v NOTIXu. Na firmě mě baví otevřený přátelský přístup zakladatelů, ale i kolegů. Líbí se mi, že jsem v kolektivu mladých chytrých lidí. V začátcích mě trochu štvalo, že mě tady nikdo nevodí za ručičku. Stálo mě to obětovat hromadu večerů. Teď, po třech letech, jsem za to rád.

MAREK DOSKOČIL

Automation Test Engineer

Murin L

DŘÍV JSEM JEN OPRAVOVAL CHYBY, V NOTIXU SE PODÍLÍM NA PROJEKTECH OD ZAČÁTKU

Do firmy jsem nastupoval jako junior a na začátku to byla výzva. I když se to nezdá, IT je dost o komunikaci. Tak třeba, když jsem do NOTIXu přišel, měl jsem stará naslouchátka, která už dosluhovala. Na schůzce s klientem jsem půlce diskuze vůbec nerozuměl. Tak mi firma pomohla k lepším sluchadlům, díky kterým můžu získat víc informací ke své práci a taky se rychleji učím. Na lidech ve firmě mě baví hlavně to, že ani přes můj hendikep to se mnou nevzdávají. Nemají problém mi vysvětlit jednu věc klidně třikrát a když mi vypadne zvuk v naslouchátku, mávají na mě třeba rukama. Dokonce se chtějí naučit i znakovku! Hodně mi taky v práci pomohlo, že jsem hned na startu dostal na projektech svého mentora. Do budoucna bych se chtěl vypracovat na pozici Full-Stack Developera nebo mobilního vývojáře a myslím si, že prostor pro další posun ve firmě je.

LUKÁŠ JANDUS MURÍN

Front-End Developer

HP symbol notix orange-svg

Fotogalerie