HP symbol notix sedy-svg

TOUŽÍŠ TO

S NÁMI

DĚLAT JINAK?

#NOTIXTODELAJINAK

A co k tomu řeknou
naši kolegové?

PRACOVAT V NOTIXU DÁVÁ SMYSL

Po letech zkušeností se zaváděním procesů a nástrojů, které měly za cíl automatizaci, digitalizaci a zvýšení efektivity, jsem si prošla různými pozicemi, díky kterým jsem se ujistila, že mě nejvíce baví práce analytika. Proto po období v mezinárodním korporátním prostředí jsem chtěla začít pracovat pro českou menší společnost.

Vybrala jsem si NOTIX, nejenom z důvodu, že jsem jejich produkt PaperlessHR znala a chtěla jsem se podílet na jeho podpoře, vývoji a rozvoji. Líbí se mi taky, že tu máme příjemné neformální prostředí, kde je vztah založen na spolupráci, důvěře a respektu, kde pro dobře odvedenou práci mám dostatek nezávislosti a důvěry jak ve vedení, tak i u svých kolegů.

Dělám práci, která mě baví a naplňuje. Jsem součástí týmu odborníků, od kterých se můžu hodně naučit a kterým můžu i mnoho předat. Podílím se na rozvoji produktu, zlepšuji své dovednosti v něm, a i rozšiřuji své další technologické znalosti při jiných NOTIX projektech.

Jednou z mých priorit je využívat možnost posouvat se a zlepšovat paperless workflow řešení tak, aby byli naši stávající klienti spokojeni a noví k nám přicházeli.

Eva Štochlová

Analyst

Technologie mě vždy fascinovaly

Technologie mě vždy fascinovaly. Proto jsem se vybral cestou IT, která mi umožňuje sledovat neustálý vývoj v této oblasti.

O NOTIXu jsem se dozvěděl po skončení školy od mého bratra, který byl a je taky jeho součástí.

Po jeho pozitivních zkušenostech a doporučení, to byla moje jasná volba!

Před rokem a půl jsem v NOTIXu začínal jako manuální tester na produktu PowerFLOW. V současné době pracuji na klientských projektech jako test analytik, kde mám na starosti automatizaci testingu. Vidím za námi kus práce, bez schopných lidí v týmu, jejich nasazení a motivace by to takhle rychle nešlo.

Nastoupil jsem jako úplný junior, bez praktických zkušeností v oblasti testování. Během této dosavadní NOTIXí jízdy jsem měl možnost získat nejen cenné dovednosti v oblasti testování, ale také jsem dostal možnost růst a rozvíjet se jako profesionál… A za to jsem NOTIXu vděčný!

Albert Kováč

Test Analyst

Práce v NOTIXu mi dala cenné zkušenosti

Po ukončení studia na vysoké škole jsem se rozhodl absolvovat stáž ve společnosti zabývající se vývojem softwaru na Maltě.

Místo vysedávání v plážových barech jsem trávil čas poznáváním světa IT, o kterém jsem věděl, že se mu chci v budoucnu věnovat.

Po nástupu do NOTIXu jsem si uvědomil, jak do sebe jednotlivé prvky zapadají. Testování, skriptování, psaní definic, dokumentace, a dokonce i vytváření schémat a diagramů. V rámci analýzy jsem si tu mohl vyzkoušel všechno. Největší výzvou však nebylo převádět někdy divoké požadavky klientů do reálného návrhu produktu, ale v schopnosti strávit s kolegy u kávovaru co nejméně času. (My totiž kávu milujeme).

Dnes jsem součástí týmu Tech&Dev, který je skutečným guru v oblasti vývoje aplikací na zakázku. Práce v NOTIXu mi dala cenné zkušenosti a pomohla mi v kariérním růstu. Získal jsem odborné znalosti v různých IT oblastech a také skvělou partu stejně smýšlejících kolegů, se kterými sdílíme jak odborné know-how, tak i recepty na nejpálivější chilli.  Je to tým, od kterého se hodně učím a zároveň mohu přispět svými dovednostmi v oblasti IT analýzy nebo přípravou skvěle kávy.

Jakub Němec

Analyst

HP symbol notix orange-svg

Fotogalerie