HP symbol notix sedy-svg

NAŠE

HAPPINESS

POSLÁNÍ

#NOTIXTODELAJINAK

Benefity

vernostni dovolena-svg

VĚRNOSTNÍ
DOVOLENÁ

Za každý odpracovaný rok dostaneš den volna navíc. Maximálně 5, pak by už nikdo nepracoval :).

sick day-svg

SICK DAY

Do práce nechodíme nachcípaní, od toho tu máme 3 sick days na rok.

home office-svg

HOME OFFICE

Až se sladíme a začneme si důvěřovat, na home office se vždycky domluvíme.

dog friendly office-svg

DOG FRIENDLY
OFFICE

Kamarádský pes na Pacovské není problém. Jen ty koberce se občas musí vyčistit.

cafeteria-svg

CAFETERIA

Vybrat si podle svého gusta benefit, to je to, oč tu běží.

akce-svg

AKCE

Lyžovačka v Alpách, na kolech do sklípku, laser game, deskovky, všechno společně zkusíme!

vzdelavani-svg

VZDĚLÁVÁNÍ

Kdo chce, naučí se toho u nás mraky – worshopy, školení, konference nejsou problém.

pozornost-svg

POZORNOST

Vánoce, narozky, výročí, svatby, děti, promoce… myslíme na vás, kolegové.

NA NIC SI NEHRAJEME

Hypermoderní kanceláře a hromady benefitů nabízí dneska kdekdo, „happy“ to ale lidi dlouhodobě většinou nedělá, tak to u nás ani nehledejte… Kanceláře máme funkční a pohodlné – práci často řešíme zabořeni v ušáku nebo na gauči. Naše benefity jsou zase takové, jaké jsme si společně odhlasovali. Je nám jasné, že potřeby a představy máme každý trochu odlišné, a tak se snažíme uvažovat hlavně lidsky. Věříme, že ke štěstí lidí stačí jednoduše zájem a drobné maličkosti, na které se nezapomíná.

DĚLÁME TO JINAK

Happiness 3

„Líbí se mi, že je firma ‚barevná‘ – plná různých osobností, a to mě na práci s lidmi baví nejvíce.“

Jan Bajer

obchod, finance & marketing

01

ZAČÍNÁ TO NÁSTUPEM

Můžeme tě hodit do vody a nechat plavat, ale my se snažíme každému nováčkovi nabídnout pomocný kruh a co nejvíc mu začátek ulehčit. Pomůžeme ti s administrativou, představíme firmu, proškolíme a vezmeme tě na oběd, kde se blíž seznámíš s týmem. Vedle toho se snažíme dozvědět něco více o tobě.

02

JSME STÁLE V KONTAKTU

Ať už sedíme v kanceláři nebo na projektu u klienta, jsme stále v kontaktu. Projekty řešíme přes Teamsy, osobní perličky přes WhatsApp a na sdílení úspěchů i mimo práci máme STRAVU (sportu zdar!). Novinky, nástupy, další plány i to, co se (ne)povedlo, zase napříč firmou rozhlásí náš skoro každoměsíční newsletter. S jednotlivci i týmy také průběžně během roku chodíme na oběd, kde si povídáme o tom, co se děje v práci i mimo ni. Zajímá nás, jestli jim na projektu nic nechybí i jejich plány na dovolenou (závist!).

03

DOBRÉ NÁPADY
MAJÍ ZELENOU

Všichni kolegové průběžně chodí s nápady na akce, vzdělávání nebo nejrůznější  mimopracovní aktivity, kterým se snažíme rozumně vyjít vstříc a podpořit je v organizaci. Nejméně jednou měsíčně se na firmě konájí workshopy a během roku pořádáme nejrůznější neformální akce, u kterých si vždy skvěle vyčistíme hlavu. Jsme pro každou špatnost. Každý tým jede alespoň jednou ročně na teambuilding utužit vztahy a přivítat nové tváře.

04

JSME SPORTOVCI
TĚLEM I DUŠÍ

V NOTIXu jsme vesměs sportovci (žvýkací sval je taky sval!). Každý týden, když se nám chce, chodíme hrát fotbal nebo hokej a v létě klidně přidáme i beach volejbal. Najde se mezi námi i několik běžců, kteří si zaběhli i Vltava Run a náš březnový výlet na lyžovačku do Alp je nezapomenutelný zážitek pro drtivou většinou kolegů.

05

HAPPINESS JE
O DETAILECH

Ať už se jedná o výročí firmy nebo osobní jubileum, Vánoce, narozeniny nebo oslavu narození nové generace, má pro nás cenu to oslavit – i kdyby šlo jen o ty chlebíčky!